http://www.ochrona-ogniowa.pl/1719-90504-large/t.jpg
Producent:
PROMAT

Ustal koszt przesyłki

Koszty przeszyłki towaru ustalane są indywidualnie po złożeniu zamówienia. Handlowiec wylicza koszty przesyłki i klientowi do zaakceptowania. Aby zorientować się co do kosztów przesyłki można użyć następującej tabeli pomocniczej - KOSZTY TRANSPORTU.

PROMASTOP - I, kaseta ogniochronna EI 120 (śr zew. rury 63 mm, 1 szt)

Kod produktu:

ID produktu:

720 063

1719

Cena

151,23 zł

122,95 zł netto


Add to my wishlist

Znalazłeś ten produkt w niższej cenie?
Zgłoś to

Podziel się

Opis

Opis wyrobu:
Kasety ogniochronne PROMASTOP®-I są gotowymi do zastosowania wyrobami składającymi się z obudowy wykonanej z blachy stalowej i wkładu ogniochronnego ze specjalnego materiału PROMASEAL®-PL (Certyfikat Zgodności Nr ITB-179/2001). Materiał ten pęczniejąc w podwyższonych temperaturach uszczelnia przejścia instalacyjne rur z tworzyw sztucznych w oddzieleniach przeciwpożarowych.

Zakres zastosowania:
Kasety ogniochronne PROMASTOP®-I służą do uszczelniania przejść instalacyjnych rur z tworzyw sztucznych w ścianach i stropach wykonanych z cegły pełnej, dziurawki, z betonu zwykłego lub z gazobetonu o grubości nie mniejszej niż 10 cm w przypadku ścian oraz 15 cm w przypadku stropów.

Kasety ogniochronne PROMASTOP®-I mogą być stosowane dla rur z tworzyw sztucznych (np. PVC, PVC-C, PVC-U, PVC-HI, PP, PB, PE, PE-HD) o średnicach zewnętrznych od 32 do 200 mm i grubościach ścianek od 1,8 do 11,8 mm.

Przejścia instalacyjne rur z tworzyw sztucznych uszczelnione kasetami ogniochronnymi PROMASTOP®-I spełniają wymagania klasy odporności ogniowej EI 120. Oznacza to, że szczelność i izolacyjność ogniowa przejścia nie jest mniejsza niż 120 minut.

W przypadku przejść w stropach i ścianach o wymaganej gazo- i dymoszczelności przestrzeń między rurami a ścianami otworu powinna być przed założeniem kaset dokładnie wypełniona zaprawą cementową.

Dane techniczne:
- średnica rury: 63 mm
- Aprobata Techniczna: AT-15-5092/2001
- Certyfikat Zgodności: nr ITB-316/W
- klasa palności: EI 120

opis

Comments(0)

Add a comment