http://www.ochrona-ogniowa.pl/1679-90445-large/e.jpg
Producent:
PROMAT

Ustal koszt przesyłki

Koszty przeszyłki towaru ustalane są indywidualnie po złożeniu zamówienia. Handlowiec wylicza koszty przesyłki i klientowi do zaakceptowania. Aby zorientować się co do kosztów przesyłki można użyć następującej tabeli pomocniczej - KOSZTY TRANSPORTU.

PROMASEAL - kratka wentylacyjna ogniochronna (grubość 35 [mm] - 1 szt)

Kod produktu:

ID produktu:

310 031

1679

Cena

126,01 zł

102,45 zł netto


Add to my wishlist

Znalazłeś ten produkt w niższej cenie?
Zgłoś to

Podziel się


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Opis

PROMASEAL® - przeciwpożarowa kratka wentylacyjna o grubości 35 [mm]
Opis wyrobu:
Przeciwpożarowe kratki wentylacyjne PROMASEAL® wykonane są z organicznego, intumescencyjnego materiału, który pod wpływem temperatury pożaru tworzy pianę o właściwościach termoizolacyjnych. Piana ta zamyka otwory wentylacyjne, nie dopuszczając do rozprzestrzeniania się ognia i dymu.
Czynna powierzchnia wentylacyjna kratki wynosi ok. 35 cm2.
Zakres zastosowania:
Przeciwpożarowe kratki wentylacyjne PROMASEAL® służą do wentylowania kanałów kablowych i instalacyjnych, przestrzeni międzysufitowych oraz do wypełniania otworów wentylacyjnych w przegrodach oddzieleń przeciwpożarowych.
W zależności od wymaganej klasy odporności ogniowej kanału kablowego, ściany, stropu lub sufitu podwieszonego należy użyć kratki wentylacyjnej PROMASEAL® o odpowiedniej grubości.
Każda kratka wentylacyjna musi zostać dodatkowo przykryta perforowaną blachą maskującą z otworami odpowiadającymi szczelinom wentylacyjnym w kratce.
Ważne wskazówki:
Grubość przegrody (np. ściany, sufitu) musi być przynajmniej zgodna z grubością d kratki wentylacyjnej. W innym przypadku należy wokół kratki wentylacyjnej zastosować pasma PROMATECT® szerokości >= 50 mm.
Na każdą kratkę wentylacyjną musi przypadać przynajmniej jedna blacha maskująca przymocowana odpowiednimi wkrętami do strony wierzchniej konstrukcji . Blacha może być użyta również obustronnie.
Przy systemie lekkich ścian działowych, otwór montażowy utworzony jest przez obramowanie z pasm PROMATECT®-H przykręconych do istniejącej konstrukcji.

Comments(0)

Add a comment